Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Zápustné LED svietidlá

Kochajte se minimalistickými proporciami, tešte sa z maximálnej úspory elektrickej energie. Sami sa presvedčte, že pri porovnávaní spomínaných kritérií nemajú zápustné LED svietidlá konkurenciu.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 6 - 163 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Zápustné LED svietidlá – minimalistické vyhotovenie, maximálna úspora

Vstavané LED svetlá a LED svietidlá do sadrokartónu predstavujú praktickú voľbu do obytných interiérov, kancelárii aj verejných priestorov. Aj keď vzhľadom na svoje minimalistické proporcie pôsobia skôr nenápadne, výrazne sa zaslúžia o zníženie nákladov na elektrickú energiu.

Zápustné LED svietidlá obstaráte v podobe bodoviek i panelov, a to v guľatom i hranatom vyhotovení. Stále väčšej obľube sa tešia modely s prívlastkom „inteligentné“, ktoré sú vybavené napríklad funkciou stmievania, umožnia vám striedať farbu svetla alebo nastaviť čas zapnutia a vypnutia svietidla. Je pre vás zápustné LED osvetlenie jasnou voľbou? Inšpirujte sa ponukou, v ktorej nájdete aj cenovo výhodné sety.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov