Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

LED moduly – svietidlo s nádychom budúcnosti

Zaobstarajte si domov top svietidlo s moderným minimalistickým dizajnom, ktorý sa hodí prakticky do akéhokoľvek interiéru. Trúfnite si na nedbalú eleganciu a nenápadný vzhľad LED modulu. Uvidíte, že vás mnohokrát prekvapí svojou silou.

Malý svetelný modul ako z kozmickej lode

Možno vám to pripadá ako nadsádzka, ale LED moduly využívajú najmodernejšie kozmické lode. Svojou nízkou spotrebou a vysokou svietivosťou sú ideálnou voľbou nielen na zemi, ale aj vo vesmíre. Aj vy môžete mať doma kúsok vesmírnej technológie, a to za veľmi príjemnú cenu.

Vyberte si niektorý z LED modulov, ktorý môžete umiestniť na strop alebo stenu. Vďaka minimalistickému dizajnu neohrozí vyladený štýl miestnosti. A uvidíte, že uvidíte. Aj keď rad LED diód nebudí príliš veľké očakávania, dokáže zo seba dostať bez problémov 2400 lúmenov. Obyčajná 100 W žiarovka dá iba 1340 lúmenov.

Hneď po tom, ako si LED moduly zamilujete, si nezabudnite vybrať správnu teplotu bieleho svetla. Ideálnou voľbou je neutrálna teplota okolo 4500 kelvinov. Taká biela zodpovedá dennému svetlu a je pre náš organizmus prirodzená. V obývačke si vystačíte aj s teplotou svetla pod 4000 kelvinov.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov