Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Lampy a lampáše na hroby – večné svetlo pre vašich predkov

Lampáše a lampy na hroby budú zosnulým vo dne v noci svietiť na cestu. Za pár eur môžete svojim predkom dopriať svetlo, ktoré vydrží. Budete tak mať vždy istotu, že váš rodinný hrob nezostane potme. Vyberte si ten správny lampáš na hrob.

Najpredávanejšie

LED cintorínska sviečka s čidlom, 2×C, červená
 
€4,90
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Pokojné svetlo pre zosnulých

Cintoríny od nepamäti sprevádzajú mihotavé svetielka v podobe plamienkov sviečok. S príchodom moderných technológií už nemusíte chodiť kontrolovať sviečku dvakrát denne. Elektrické lampičky a svetlá na hroby sa postarajú o dôstojné svietenie aj niekoľko mesiacov. A potom stačí vymeniť baterky.

Plápolanie elektrického svetielka je v červenom tubuse lampáša takmer na nerozoznanie od cintorínovej sviečky. Nehrozí nebezpečenstvo požiaru ani zdeformovanie plastového obalu. Celý lampášik je navyše vodovzdorný, takže mu neohrozí ani letná búrka.

Niektoré svietidlá majú snímač na svetlo, takže cez deň dokážu šetriť batérie. Svietiť začnú až po západe slnka a vykúzlia na cintoríne jedinečnú pietnu atmosféru. Tá podtrhne vkusne vyzdobený hrob, aj keď zrovna týždeň alebo dva na cintorín nepôjdete.

Pre tých z vás, ktorí by chceli nebožtíkovi svietiť bez prestávok, máme v ponuke lampáše a lampy, ktoré snímač na svetlo nemajú. Svietia nepretržite, kým im nedôjdu batérie. Ale to sa len tak nestane, pretože majú mizivú spotrebu.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov