Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Halogénové žiarovky – nažeravené presvietiť váš domov

Prvým krokom vpred od klasickej žiarovky sú halogénky. Za svoj názov vďačia pridanému halovému plynu v banke. Ten umožňuje efektívnejšie žeravenie vlákna. Preto žiarovky svietia naplno rýchlejšie a dlhšie vydržia.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Halogénové žiarovky – svetlé body každého dňa

Sú lacné, spoľahlivé a rýchlo sa nažeravia. To sú v kocke hlavné výhody halogénových žiaroviek. Pretože Európska únia nepovoľuje klasické žiarovky, sú halogénové často najlacnejším variantom, pokiaľ ide o náklady na obstaranie svietidla.

Veľkou výhodou halogénových žiaroviek je okrem spomenutého okamžitého rozžeravenia aj príjemné a prirodzené spektrum svetla. V porovnaní s LED svietidlami halogénové žiarovky lepšie zodpovedajú prirodzenému svetlu. Je to preto, že žeravením drôtu v halogénovej žiarovke vzniká žiarenie bližšie červenému a žltému spektru.

Halogénové žiarovky obstaráte v mnohých variantoch. Rozumejú si s objímkami E27 aj E14, ale určite nepohrdnú ani menej častými upevneniami. V porovnaní s klasickou žiarovkou sú halogénové ďaleko úspornejšie. Vďaka plynu vnútri banky sa totiž lepšie žeravia.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov