Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Záhradné stĺpiky so zásuvkami – zabudnite na nepohodlné predlžovačky

Až sa nabudúce vydáte kosiť vyrastenú trávu na anglický trávnik, budete potrebovať narezať vetvy na podpal alebo sa rozhodnete roztočiť bravčové na ražni, nebudete už musieť ťahať predlžovačku z domu ani z garáže či pivnice. Zariadenie zapojíte do vonkajšieho zásuvkového stĺpika.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Užívajte si pohodu s elektrinou po ruke

Poznáte to, občas sa nezaobídete bez elektriny na záhrade alebo dvore. A väčšinou sa nehodí ťahať za sebou dlhú predlžovačku, pri ktorej si musíte dávať pozor na kábel. Úplne najhoršie je to pri kosení elektrickou kosačkou s pojazdom. Tam by sme všetci ten otravný kábel prekliali. Našťastie sa tomu môžete raz a navždy vyhnúť. Stačí si vybrať zo záhradných stĺpikov so zásuvkami.

Jasne, aj tak budete mať zo stĺpika natiahnutý kábel s elektrinou. Ale ten sa určite nepotiahne cez celý pozemok, aby oň mohol nešťastne zakopnúť dedo, keď pôjde mrknúť do schránky na noviny alebo vnuk, ktorý bude potrebovať rýchlo prejsť s odrážadlom na druhú stranu záhrady. Kratší kábel ustrážite v pohode.

Okrem toho majú vonkajšie zásuvkové stĺpiky ďalšie vychytávky, ktoré bežná predlžovačka nemáva. Mnohé stĺpiky sa pýšia ochranou proti vlhku alebo striekajúcej vode. A niektoré modely majú časovač, ktorý zopne zásuvky, len keď potrebujete. Je to skvelé napríklad na zavlažovanie. Vyberte si svoj stĺpik ešte dnes.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov