Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Lutec Connect – ovládnite vonkajšie osvetlenie

Vonkajšie lampy, lampičky alebo bodovky majú rýchle Bluetooth pripojenie, vďaka ktorému sa bez zasekávania dorozumie s vašim telefónom. Stačí, keď si do neho stiahnete aplikáciu Lutec Connect a budete môcť vonku rozsvätiť a zhasínať podľa ľubovôle.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Nastavujte svetlo podľa nálady

Diaľkové ovládanie zvládnete aj bez telefónu klasickým ovládačom. Funguje na podobnom princípe ako napríklad prepínanie programov na televíziu. A keď budete chcieť upraviť jas alebo farbu jedného svietidla, hodí sa skvele. Na ostatné účely je ale lepšia mobilná aplikácia, kde môžete príkazy rozdávať aj pre celé skupiny svietidiel.

Svietidlá si navyše môžete rozdeliť, ako potrebujete. Do jednej skupiny dáte napríklad všetky osvetlenia v altánku, do druhej všetky pozdĺž chodníka k domu a do posledného nástenného osvetlenia pred predným a zadným vchodom domu.

Keď potom za vami niekto príde neskôr večer na záhradnú párty, budete mu môcť cez telefón jednoducho posvietiť na cestu alebo naopak zhasnúť, keď práve nikto nepôjde dovnútra do domu alebo keď si budete chcieť v altánku premietnuť film alebo fotky z dovolenky.

Nový rad Lutec Connect ponúka širokú škálu vonkajšieho osvetlenia s rýchlym a stabilným Bluetooth pripojením. Užite si mnoho zážitkov z šikovného osvetlenia jednoduchým otvorením aplikácie LUTEC. Aplikácia plne a veľmi spoľahlivo komunikuje s Lutec Connect ekosystémom. Všetko môžete ovládať pomocou Vášho telefónu, meniť teplotu farby od teplej bielej po studenú bielu.

Stiahnite si aplikáciu Lutec Connect

Stiahnite si aplikáciu Lutec Connect

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov