Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Nástenné hodiny - štýlový doplnok na stenu

Nástenné hodiny pristanú bez preháňania každému interiéru. Ozvláštni predsieň, podčiarknu charakter obývacej izby a v neposlednom rade budú štýlovým doplnkom jedálne. Inšpirujte sa trendmi a nájdite model, ktorý bude dokonale zrkadliť váš vkus.

Hodiny na stenu - sledujte čas so všetkou parádou

Nástenné hodiny sú nepochybne praktickým doplnkom, ktorý vám zaistí dokonalý prehľad o čase. Pokiaľ si na ich výbere dáte záležať, môžete ich dokonca povýšiť na dizajnovú dominantu miestnosti, ktorá bude odhaľovať váš vycibrený vkus.

Vhodne zvolený model dodá šmrnc vstupnej hale, obývačke aj spálni. Dostatočne veľké nástenné hodiny, na ktoré dobre uvidíte zo všetkých rohov miestnosti, však oceníte aj v kancelárii, na recepcii, alebo v dielni.

Do miestností, v ktorých spíte, odporúčame zvoliť model s tichým chodom, ktorý vás nebude rušiť tikaním. Do detskej izby vyberte vtipný hravý kúsok, kuchynské nástenné hodiny citlivo zlaďte s ostatným vybavením. Či si na stenu zavesíte minimalistickú designovku, alebo klasické pendlovky, záleží iba na vašom osobnom vkuse. Dobrou správou je, že je z čoho vyberať. Za povšimnutie stoja napríklad hodiny v duálnom prevedení, ktoré môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na stôl. Vďaka svojej univerzálnosti budú tiež skvelým darčekom k výročiu aj k príležitosti nasťahovania do nového bytu. Inšpirujte sa.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov