Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Výpredaj osvetlenia = famózne úlovky za parádne ceny. Ktoré budú vaše?

Veľký výpredaj osvetlenia - zľavy až -58 %

To musíte vidieť! Lustre, lampičky a ďalšie svietidlá si zaobstaráte doslova za babku. Tak na nič nečakajte, pretože tieto kúsky sa u nás dlho neohrejú...

Závesné osvetlenie Stropné osvetlenie Nástenné osvetlenie Lampy a lampičky Bodovky Žiarovky a žiarivky Elektro Vonkajšie osvetlenie
 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Výpredaj – chceli by ste luster či vianočné osvetlenie za výnimočnú cenu? Tak vstávať a loviť!

Tiež milujete všetko, čo svieti? V tom prípade vám srdce poskočí od radosti hneď dvakrát. V sekcii Výpredaj osvetlenia totiž nakúpite všetky svietidlá s poriadnou zľavou. Áno, tušíte správne. Z času na čas potrebujeme spraviť generálne upratovanie skladu a „povymetať“ z neho posledné kúsky alebo sezónne modely, aby sme mali miesto na naskladnenie nového tovaru.

Čo všetko si môžete uloviť? Predovšetkým lacné interiérové svietidlá každého druhu – od lacných lustrov cez stojace lampy a stolné lampičky až po lacné stropné svetlá, žiarovky či LED pásy.

A na svoje si príde aj vaša záhrada. Lacno si tu totiž obstaráte aj vonkajšie svietidlá, vianočné osvetlenie alebo praktické solárne svetlá.

Že sa neuspokojíte iba s milou maličkosťou? V tom prípade si spravte radosť pekným lampášom, svietnikom alebo originálnou svietiacou dekoráciou za sympatickú výpredajovú cenu.

Tovar so železnou pravidelnosťou dopĺňame, takže je stále z čoho vyberať. Ale dosť už rečí, sami sa presvedčte, že na rozžiarenie domova nepotrebujete majland.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov