Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Núdzové svietidlá – vyvedú vás z ťažkostí

Núdzové svetlá sa vždy postarajú o to, aby ste nezablúdili na ceste von. Je jedno, či vám ako na potvoru zhasne snímač na chodbe, alebo budete utekať pred požiarom. Vždy nájdete včas a ľahko tu najpriamejšiu cestu von z budovy. Nepodceňujte bezpečnosť a vyberajte.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Šípkovaná, ktorá vás vyvedie z problému

Detskú alebo rodinnú hru Šípkovaná pozná hádam každý. V živote sú situácie, kedy sa hodí cit pre smerovky naučený v detstve, aj keď už dávno netrávite väčšinu času v školských laviciach. Ak niekedy, tak pri bezpečnostnom cvičení požiarneho poplachu. A verte, že nanečisto ide všetko lepšie.

Núdzové východy musia mať budovy určené pre väčší počet ľudí vždy jasne označené. Ale bez toho, aby tieto smerovky svietili, by ste si ich v šere a zmätku len ťažko všimli. Preto pre vás máme hneď niekoľko variantov núdzových osvetlení. Sú v pozitívnych zelených farbách a spoľahlivo vás dovedú von.

Nemusíte sa báť obludných megalomanských svetelných tabúľ. Dnešné trendy sa premietajú tak do úspornosti, ako i do bezpečnostného svietenia. Núdzové LED svietidlá vďaka technológii osvetlenia nezaberú veľa miesta a dokonca sú aj elegantné. Aj keď to je v ich prípade naozaj iba nepodstatný bonus. Nájdite si svoje svetlo, ktoré vás spoľahlivo vyvedie z temnoty.

 

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov