Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Kamerové systémy – neúnavní strážcovia domova

Stavte na istotu. S kamerou pred domom vždy budete presne vedieť, kto vám zvoní na dvere. Nestane sa, že by ste museli otvárať podomovému predajcovi alebo inej nevítanej návšteve. Jednoducho sa pozriete na displej a rozhodnete sa, či osobu za dverami chcete vidieť aj naživo.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Mrknite sa, kto k vám ide

Zabezpečte si svoj dom alebo chatu kamerovým systémom, ktorý odradí nechcené návštevy cudzích ľudí. Vždy si môžete najskôr prezrieť prichádzajúceho, než sa rozhodnete uvítať ho vo dverách osobne. Okrem toho budete vždy vedieť, kto k vám mieri, a môžete ho prekvapiť nečakaným uvítaním. Napríklad čerstvo upečenými koláčmi alebo pohárom dobrého pitia.

Kamerové systémy zaobstaráte v niekoľkých variantoch. Všetky vylepšia zabezpečenie vášho domova. Zvládne to dokonca aj atrapa – maketa bezpečnostnej kamery, ktorá hociktorého lupiča odradí od myšlienky kradnúť práve u vás. Plnohodnotné denné aj nočné kamerové systémy potom bezchybne zachytia každý pohyb, niektoré si dokonca na prichádzajúceho posvietia, keď nie je dostatok prirodzeného svetla. Vyberte si svoju bezpečnostnú kameru a buďte doma ešte viac v kľude ako doteraz.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov