Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Spôsoby dopravy

Vyberte si pohodlné doručení priamo k vám domov alebo osobný odber na takmer 300 miestach po celej Slovenskej republike.

Objednávky tovaru, ktorý je skladom, prijaté do 16:30, odosielame v prípade platby na dobierku nasledujúci pracovný deň. Pri bankovom prevode ihneď po pripísaní platby.

Doprava zdarma na všetky objednávky nad 60 €

Doprava zdarma
Ak u nás nakúpite aspoň za 60,1 €, máte dopravu zdarma.

Doručenie domov (DPD Private 7,50 €)

DPDDPD doručuje balíčky do druhého pracovného dňa od podania. Ak vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, pokúsi sa o to znovu nasledujúci pracovný deň. O doručení budete informovaní SMSkou alebo e-mailom. Dozviete sa z nich jednohodinové rozmedzie, kedy kuriéra očakávať, i prístupové údaje do webovej aplikácie DPD Kuriér, ktorá vám umožní sledovať balíček na ceste k vám.

Osobný odber na výdajných miestach (DPD Pickup 3,50 €)

DPDBalíček si vyzdvihnete na výdajnom mieste. Vyberať môžete z takmer 300 výdajných miest po celej SR (tvoria ich depá DPD, pobočky Uloženky, Sazka a.s. a ďalšie partnerské predajne). Akonáhle bude balíček pripravený na vyzdvihnutie, budete informovaní SMSkou alebo e-mailom.