Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Globo Smart – inteligentné domáce svietenie

Chytré domáce osvetlenie nemusí stáť desaťtisíce. Globo Smart rad inteligentných svietidiel vám doma zaistí maximálny komfort pri rozsvecovaní, zhasínaní alebo úprave farby a intenzity svetla. A dokonca ani nebudete musieť pohnúť prstom.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Chytrá domácnosť GLOBO Lighting a aplikácia Tuya znamená maximálne pohodlie

Predstavte si, že ovládate lampičku, luster aj nástenné osvetlenie jednoduchým jedným kliknutím v mobilnej aplikácii. Presne taká je Tuya Smart, ktorá si rozumie s Androidom aj iOS a dokáže rozkazovať šikovnému osvetleniu rôznych značiek. Tuyu si stiahnete v obchode s aplikáciami, pridáte do siete chytré svietidlá a začnú vás počúvať na prvý dotyk.

Pokiaľ chcete ešte väčšie pohodlie, môžete osvetlenie Globo Smart prepojiť s hlasovými asistentmi Google Home alebo Amazon ECHO. Potom už bude stačiť pár slov a znížite osvetlenie na romantické šero, alebo naopak nakopnete lustre a lampy k vyššiemu výkonu, keď budete potrebovať vidieť.

Hlasové ovládanie môžete používať zároveň s ovládaním cez telefón. Takže s mobilom v ruke aj hlasom nastavíte napríklad farbu na ružovú, keď budete mať výročie s partnerom či partnerkou alebo na obľúbenú farbu vášho dieťaťa, až bude oslavovať narodeniny s kamarátmi zo škôlky či školy.

Stiahnite si aplikáciu Tuya Smart

Stáhněte si aplikaci Tuya Smart

Download

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov