Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Garancia najvýhodnejšej ceny

„Ten istý luster som našiel inde o niečo lacnejší.“

Vypátrali ste, že u konkurencie obstaráte rovnaký produkt lacnejšie? Je nám jasné, že za vyhliadnutý kúsok nechcete zaplatiť ani o cent navyše. A práve preto sme zaviedli garanciu najvýhodnejšej ceny.

Garancia najvýhodnejšej ceny

Ako to funguje?

V prípade, že na inom e-shope narazíte na identický produkt za nižšiu cenu, pridajte do poznámky v objednávke odkaz na konkurenčnú ponuku a my vám ho predáme za rovnakú cenu.

Podmienky na uplatnenie garancie najvýhodnejšej ceny:

 1. Garancia sa nevzťahuje na výpredaje ani iné zľavové akcie a platí výhradne na verejné ceny konkurenčných e-shopov. Nevztahuje sa teda na klubové/vernostné zľavy ani špeciálne ponuky pre vybraných zákazníkov.

 2. Cena tovaru nesme byť podmienená odberom určitého počtu kusov ani žiadneho ďalšieho tovaru.

 3. Cena produktu vrátane všetkých poplatkov (doprava, balné, …) musí byť uvedená v slovenskej mene (EUR).

 4. V čase porovnania musí byť cena konkurenčného e-shopu platná a daný predajca musí mať totožný tovar skladom.

 5. V súlade so Zákonom o ochrane hospodárskej súťaže nesmie byť tovar predávaný pod jeho kúpnou cenou.

 6. Výrobok konkurenčného predajcu nemôže byť rozbalený, použitý, inej akosti a podobne. Tovar musí mať rovnakú dĺžku a rozsah záruky.

 7. Garancia sa nevzťahuje na zahraničné e-shopy a internetových predajcov so sídlom mimo SR. Musí ísť o funkčný web s jasne identifikovateľným prevádzkovateľom a štandardnými podmienkami.

 8. Záruka najnižšej ceny sa nevzťahuje na veľkoobchodné ponuky.

 9. Porovnávané produkty musia byť celkom identické a mať totožný EAN kód. V prípade, že tovar EAN nemá, musí mať zhodného výrobcu, rozmery, farebné vyhotovenie, použitý materiál, príslušenstvo a všetky ďalšie parametre a vlastnosti.

 10. Vyhradzujeme si právo odmietnuť poskytnutie cenovej garancie pri podozrení na nekalé praktiky konkurencie a v prípade, kedy je cena na konkurenčnom e-shope ovplyvnená chybou.

 11. Garanciu najnižšej ceny nie je možné uplatniť spätne po zaplatení a prevzatí objednávky.
Začať nakupovať