Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Svetlá do dielne, garáže i pivnice – stavte na výkon, odolnosť a spoľahlivosť

Zohratá partia neprekonateľných ťahúňov prevalcuje šero v garáži i tmu v pivnici. Prezrite si stropnice, žiarivky, svietidlá do dielní i montážne lampy.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 4 - 96 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Nenahraditeľné osvetlenie do pivnice i garáže

Chodíte do pivnice s natiahnutými rukami, aby ste si nenarazili čumák? Máte v suteréne dielňu alebo garáž, kde si nevidíte pod ruky, nie ešte pod nohy? Zainvestujte do vhodného osvetlenia a presvieťte tmavé priestory raz a navždy.

Pivnice, dielne, garáže, práčovne alebo sušiarne sa vyznačujú hneď niekoľkými nepríjemnými konštrukčnými vlastnosťami. Bývajú sčasti alebo celé pod úrovňou zeme, takže majú nízke stropy a malé alebo dokonca žiadne okná. Z toho pramení nedostatok prirodzeného denného svetla a pomerne častá zvýšená vlhkosť.

Svetlá dielňa alebo garáž je základ úspechu

Či už ste profík alebo domáci kutil, máte vo svojej dielni určite dôkladne zametené, starostlivo uložené náradie a na dverách ceduľu „Warning: Genius at Work”. Čo vám ale umožní naozaj 100 % výkony je silné, spoľahlivé a odolné osvetlenie do dielne. Na strop je kvôli nižším výškovým proporciám vhodné použiť stropné prisadené svietidlá (tzv. stropnice) s výkonným LED svetelným zdrojom. Ak myslel váš architekt veľkoryso a nešúchate hlavou strop, môžete použiť i žiarivky do dielne vhodných proporcií. Do temných kútov alebo napríklad za regále umiestnite technické nástenné svetlá. Špajze, domáce sklady a iné úložné priestory potom možno osvetliť pomocou smerových reflektorov.

Ak máte neustále hlavu pod kapotou alebo žijete v montážnej jame pod autom, nebude vám hlavné svetlo často stačiť. Zaobstarajte si pracovné svetlo alebo montážnu lampu a posvieťte si priamo na inkriminované miesto. Dobre vám poslúži i prenosný reflektor. Ak potrebujete mať obe ruky voľné, nasaďte si na hlavu výkonnú pracovnú čelovku alebo na kovový diel pripnite LED svetlo s magnetom. Vďaka kvalitnému svetlu do garáže bude vaša práca nielen príjemnejšia, ale hlavne bezpečnejšia.

Pozor na vlhkosť a prach

V práčovni, sušiarni alebo v zle izolovaných suterénoch si dajte pozor na odolnosť svetiel proti vlhkosti. V dielniach, kde často režete alebo brúsite, myslite na dostatočnú prachotesnosť svietidla. Zodpovedajúce IP krytie vám zaručí bezchybnú prevádzku svetla v pivnici počas mnohých rokov.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov