Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Váhy - kuchynské, osobné, digitálne aj závesné

Váhy sú v domácnosti nenahraditeľné. Pomôžu vám zostať fit, prispejú k perfektnému výsledku pri pečení aj varení. Prečo ich obstaranie stojí za zváženie a čo všetko vedia moderné modely s vyspelými funkciami?

Váhy - osobné strážkyne hmotnosti aj pomocníčky v kuchyni

História váh a váženie siaha až do dávnoveku. Praveké typy zhotovené z dreva či kože sa postupne vyvinuli v sofistikované meracie prístroje, dnešné pokrokové modely s vyspelými funkciami dokonca umožňujú synchronizáciu s vašim smartfónom.

Kuchynské váhy

Aj keď si možno často vystačíte s odmeriavaním ingrediencií od oka, existujú prípady, keď sa oplatí dodržať predpísanú receptúru a od dokonalého či katastrofálneho výsledku vašich kulinárskych počinov vás môžu deliť doslova gramy.

Ak patríte k milovníkom štýlu vintage, poobzerajte sa po mechanickej váhe s tradičným číselníkom, ktorá skvele podčiarkne retro ladenie interiéru. Výhodou klasických váh je jednoduchšie ovládanie a skutočnosť, že sa zaobídu bez batérií a elektriny.

Digitálne kuchynské váhy sú v porovnaní s mechanickými presnejšie a mnohé z nich ponúkajú užitočné funkcie. Okrem displeja, ktorý je prehľadnejší ako ryska, umožňujú dotykové ovládanie alebo možnosť zmeny merných jednotiek. K ďalším technologickým vymoženostiam patrí výpočet nutričných hodnôt, meranie tekutín a pamäť, vďaka ktorej si uložíte obľúbené nastavenia a ušetríte veľa času.

Osobné váhy

Pokiaľ vás k stúpnutiu na váhu prinúti iba blížiaca sa plavková sezóna, pravdepodobne si vystačíte s obyčajnou mechanickou váhou. V prípade, že preferujete model s displejom a oceníte presnejšie meranie, odporúčame zaobstaranie digitálnej osobnej váhy.

Ak chcete pravidelne sledovať výsledky svojho fitness plánu alebo sa snažíte zapracovať na svojej fyzickej kondícii, nezaobídete sa bez diagnostickej osobnej váhy. Spomínaný typ sa radí medzi inteligentné digitálne váhy, ktoré vedia vypočítať BMI, percento vody, tuku a svalovej hmoty v tele, hmotnosť kostí či vyhodnotiť metabolický vek.

Dokážu pracovať s dátami viacerých užívateľov (niektoré inteligentné váhy umožňujú nahrať až 8 profilov), uložiť si ich údaje do pamäte a komunikovať s externými prístrojmi.

Váhy na kufor a cestovné váhy

Ide o malé a ľahko prenosné váhy, vďaka ktorým napríklad jednoducho skontrolujete, či ste nepresiahli váhový limit pre batožinu. Predmet, ktorý potrebujete zvážiť, na ne jednoducho zavesíte.

 

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov