Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Radiátory – neúnavní strážcovia tepla

Títo rytieri bojujúci proti zime vás spoľahlivo ochránia napríklad pri výpadku klasického kúrenia. Ale oceníte ich určite aj na chate alebo chalupe. Po nahriatí dokážu naakumulované teplo vyžarovať ešte dlho po tom, čo ich vypojíte zo zásuvky. Môžete tak vždy zaspávať v príjemnom teple.

Olejom proti zime

Olejové elektrické radiátory sú modernou alternatívou kúrenia a prikurovania. Nespotrebúvajú toľko prúdu ako klasické elektrické priamotopy. Dokážu totiž získané teplo akumulovať v oleji vnútri rebrín. A práve horúci olej potom postupne uvoľňuje teplo do okolia, čím bezpečne zahrieva miestnosť i dlho po vypojení radiátora zo zásuvky.

Praktickou súčasťou Elektrických radiátorov je podvozok s kolieskami. Kvôli olejovej náplni je totiž prístroj dosť ťažký. Ale na kolieskach ho môžete aj tak ľahko prevážať medzi miestnosťami bez toho, aby ste sa pri tom nadreli. Samozrejmosťou je aj ochrana proti poruche a prehriatiu. V oboch prípadoch sa radiátor ihneď automaticky vypne.

Nemusíte sa báť, že by ste mali v miestnosti prekúrené, ak radiátor necháte pracovať bez dozoru. Jednoducho si na termostate nastavíte stupeň ohrevu a teplotu, ktorú v miestnosti chcete mať. Olejový radiátor už sa o zvyšok postará sám. Ak ho doma ešte nemáte, je najvyšší čas ho obstarať.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov