Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Meteostanice – teplota, vlhkosť aj tlak na jednom mieste

Meteorologické stanice už dávno nepatria za zamknuté dvere odborníkom. Za slušné peniaze môžete mať šikovnú rosničku aj vy. Stačí si vybrať model, ktorý vám bude vyhovovať napríklad dotykovým ovládaním alebo prehľadnosťou informácií na displeji. Uvidíte, že sa vám zapáči.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Dokonalý prehľad o tom, ako je vnútri aj vonku

Domáce meteorologické stanice sú častou súčasťou slovenských domácností. Iba málokto má čas vysedávať v presnú hodinu pri televízii a sledovať správy o počasí. Na telefóne väčšinou uvidíte iba všeobecnú predpoveď, ktorá sa často môže rozchádzať s reálnym stavom ovzdušia. A to ani nemusíme dodávať, že ani v televízii, ani v mobile nehlásia, akú teplotu práve máte doma.

Dnešné domáce meteostanice v drvivej väčšine nahradzujú hodiny. Pendlovky po babičke sú síce dôkazom zlatých slovenských ručičiek, ale v modernej domácnosti pôsobia neohrabane. Navyše na ne bohužiaľ väčšina z nás nemá dosť miesta. Takže kto chce ísť s dobou, nahrádza staré hodiny, napríklad aj tie nástenné, práve meteostanicou. Tá totiž samozrejme meria i čas, dokonca dokáže zaskočiť za budík.

Ak ste stále na pochybách, pretože chcete niečo šikovné a moderné, niečo by sme mali. Väčšina meteostaníc je bezdrôtových. To znamená, že si s vonkajším snímačom rozumie aj bez kábla. Navyše niektoré modely zvládajú dotykové ovládanie. Tým si určite získajú i technologických nadšencov. Mrknite sa na ne.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov