Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Hodiny - nadčasové modely na stenu aj na stôl

Vyberte si hodiny, ktoré budú nielen spoľahlivým ukazovateľom času, ale aj vkusným interiérovým doplnkom. Dáte prednosť decentnému minimalizmu, alebo neprehliadnuteľnej designovke?

Najpredávanejšie

Stolové hodiny z betónu CLOCKIES, 10cm, okrúhle, zelené
 
€61,60
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Stolové hodiny z betónu CLOCKIES, 10cm, okrúhle, zelené Kód: 12000017

Časomiere vládne minimalistický aj nápaditý design

Dobám, kedy čas merali slnečné, vodné alebo presýpacie hodiny, našťastie už dávno odzvonilo. Nielenže sú k dispozícii oveľa presnejšie aparáty, ale aj nespočet možností z hľadiska dizajnového prevedenia. Vyberať tak môžete z rozličných tvarov, veľkostí, farieb a materiálov.

Podľa spôsobu zobrazovania času delíme hodiny na analógové (modely s klasickými ručičkami) a digitálne (čas je zobrazený číslicami pomocou technológie tekutých kryštálov), ktoré v porovnaní s analógovými náprotivkami ponúkajú väčšinou viac funkcií.

Podľa spôsobu umiestnenia rozlišujeme hodiny nástenné a stolné. Hoci stolné hodiny stretávame najčastejšie v spálni v podobe budíkov pri posteli, hodí sa takmer kamkoľvek. Dodajú svieži šmrnc pracovne a v okamihu oživia poličku v obývačke. Rovnako univerzálne sú aj nástenné hodiny, ktoré môžete smelo zavesiť na stenu v jedálni, predsieni alebo v detskej izbe. Pokiaľ si popri dokonalej funkčnosti potrpíte aj na originalitu, stavte na dizajnové hodiny. Na rebríčku obľúbenosti dlhodobo bodujú nestarnúce retro hodiny aj minimalistické kúsky z betónu. Inšpirujte sa trendmi a vyberte model, na ktorý bude radosť pozerať.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov