Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Svetlá do kúpeľne – ponorte sa do relaxačnej atmosféry

Tmavým kúpeľniam práve odzvonilo. Vyberte ideálne osvetlenie stropu, stien aj zrkadla a cíťte sa v miestnosti na očistu ako ryba vo vode.

Stropní osvětlení Nástěnné osvětlení Světlo nad zrcadla Bodovky LED panely Zrcadla
 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 9 - 248 položiek celkom
LED stropné osvetlenie do kúpeľne FUEVA 5, 11W, teplá biela, 16cm, okrúhle, čierne
Akcia
Kód: 10059506
Hore
Ďalšie produkty

Osvetlenie do kúpeľne – aké vybrať a kam s ním

Útulná wellness kúpeľňa stvorená na relaxáciu, praktická rodinná umyváreň alebo malé súkromné kúpele. Nech už je vaša predstava o dokonalej miestnosti na očistu tela i duše akákoľvek, premyslený výber kúpeľňového osvetlenia hrá kľúčovú rolu. A to nielen v prípadoch, kedy v miestnosti chýba okno, ktorým by prenikalo prirodzené denné svetlo.

Základné minimum

Centrálne stropné svietidlo a nástenné svetlo nad zrkadlom vytvoria solídny základ. Rozhodne neurobíte hlúposť, ak ho doplníte praktickými bodovkami, ktoré môžete umiestniť na strop, okolo zrkadla aj do výklenkov.

Osvetlenie zrkadla

Zrkadlo, pri ktorom sa líčite alebo holíte, si žiada osvetlenie zhora a ideálne z oboch strán. Aby odraz tváre pôsobil ako pri prirodzenom osvetlení, vyberte svetelné zdroje v teplej bielej farbe. Takisto platí pravidlo, že svetlo nad zrkadlom má byť kratšie alebo maximálne rovnako dlhé ako hrana zrkadla. Osvedčenou voľbou sú tiež populárne nástenné zrkadlá s osvetlením.

Čím vyššie IP, tým väčšia ochrana

Kúpeľňové svietidlá musia byť odolné voči vlhkosti. A čím bližšie je svetlo k zdroju vody, tým vyššie krytie IP potrebuje. Zodpovedajúcu hodnotu IP voľte podľa jednotlivých zón. V priestore, kde nehrozí priamy kontakt s vodou ani kondenzácia vodných pár, postačí krytie od IP 21. Svietidlá, ktorým hrozí postriekanie prúdom vody, by mali mať minimálnu hodnotu IP 45.

Modernu, či rustikál?

Voľba kúpeľňových svetiel je v neposlednom rade skvelou príležitosťou, ako vyjadriť svoj vkus. Ak túžite po osobitom interiéri, nebojte sa zavesiť na strop dizajnový luster alebo siahnuť po modernom LED osvetlení, ktoré sa postará o pôsobivé svetelné efekty. Veľmi obľúbené sú aj rustikálne kúpeľňové svietidlá, ktorých čaro spočíva v ilúzii, že sa zastavil čas. A tá je na navodenie dokonalej relaxačnej atmosféry úplne ideálna.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov