Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Osvetlenie terasy a balkóna – a párty môže začať...

Rozbehnutý letný večierok na terase vám teraz už nič neprekazí. Stačí otvoriť dobré pitie, naštartovať svetlá, zapnúť hudbu a… pozor na susedov ;-)

Nástenné osvetlenie Stropné osvetlenie Bodovky Závesné osvetlenie LED pásiky Orientačné osvetlenie Lampy a lampičky Vonkajšie svetelné reťaze
 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 16 - 463 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Osvetlenie terás a balkónov – prežite letné večery naplno

Tmou zábava nekončí. Nahoďte svetlá a vytvorte z vašej terasy tanečný parket alebo vyčarujte na balkóne romantickú atmosféru na prežitie spoločných chvíľ. Či už tam popíjate s priateľmi, grilujete alebo napríklad len relaxujete pri knižke, svit mesiaca a svetlušiek vám k plnohodnotnému večernému osvetleniu stačiť nebude.

Odolnosť a úspora

Osvetlenie terasy, balkóna alebo lodžie je neustále vystavené rozmarom počasia. Musí preto vydržať tak oba teplotné extrémy (vysoké i nízke), ako aj odolať vlhkosti a prachu. Vyberajte svietidlá s minimálnym stupňom krytia IP 44, ktoré zaručí dostatočnú odolnosť proti vniknutiu vody a pevných nečistôt dovnútra svetla. Ovládanie umiestnite do bytu, ochránite tým vypínač pred nechcenými vonkajšími vplyvmi.

Určite neurobíte chybu ani obstaraním vonkajšieho LED osvetlenia. Nielenže ušetríte až 90 % nákladov za energiu, ale LED svetlá majú tiež dlhú životnosť a sú bezpečné (zbytočne sa nezahrievajú). Vychytávkou je potom možnosť zmeny farieb a intenzity osvetlenia pri vybraných modeloch. Kto myslí pokrokovo, a navyše nerád siaha do vrecka, zvolí solárne svetlá. Nízke obstarávacie náklady, žiadne káble a bezplatná prevádzka potešia nejedného ekologicky zmýšľajúceho jedinca.

Aké osvetlenie vybrať?

Na zastrešenú terasu alebo do lodžie môžete ako centrálne svietidlo zvoliť vonkajší luster, ktorého prisadený variant vám bude menej zavadzať. Ak prah nie je zastrešený, poslúžia vám buď vonkajšie nástenné svetlá, alebo stále populárnejšie LED pásy. Tie sú vodotesné (zaliate v silikóne), je možné ich jednoducho skracovať a napájať a sú samolepiace, takže ich umiestnite prakticky kamkoľvek. Outdoorový čitatelia využijú stojacu alebo stolnú vonkajšiu lampu.

S vonkajším osvetlením terasy vám pomôžu vonkajšie zapustené svietidlá, ktoré po obvode zabudujete do steny alebo podlahy. Balkón zútulníte rôznymi svetelnými dekoráciami (lampáše, svetelné káble a reťaze, lampióny atď.) Vianočnú atmosféru navodíte vonkajším vianočným osvetlením, ktoré obstaráte v mnohých dizajnoch a farbách.

V chladnejšom počasí vám potom bodnú plynové ohrievacie lampy. Tie síce nesvietia, ale zaručene vás v dostatočne odvetraných priestoroch zahrejú. A navyše majú kolieska, takže s nimi môžete po terase aj tancovať :-)

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov