Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Vonkajšie osvetlenie – užívajte si svetlo aj po západe slnka

Veľký výpredaj osvetlenia - zľavy až -58 %

Na „Svieť, mesiačik, svieť“ pokojne zabudnite. Vonkajšie svietidlá s LED a solárnymi modelmi v čele sú pripravené osvetliť dom i záhradu. Prezrite si možnosti, vyberte tie naj a nedostane vás ani tma ako vo vreci.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 27 - 786 položiek celkom
Pohybový RF senzor DUSTER II
€33,30
Kód: 10058170
Hore
Ďalšie produkty

Vonkajšie osvetlenie – LED, solárne aj vianočné. Ako vybrať to pravé?

Nezabudnuteľná záhradná párty, letná grilovačka, romantický večierok na balkóne i večerné popíjanie „červeného“ na terase má spoločného menovateľa – správny mix exteriérového osvetlenia, ktorý se postará o navodenie jedinečnej atmosféry. Premyslená kombinácia vonkajších svetiel, lustrov a lámp totiž dokáže hotové zázraky. Vďaka nej si navyše pod šírym nebom ľahko vytvoríte druhú obývačku, kuchyňu, čitáreň alebo pracovňu. A ak ste divokejšie stvorenie, tak napríklad aj súkromnú diskotéku.

Osvetlenie domu a príjazdovej cesty

Niet pochýb, že vonkajšie osvetlenie oceníte celoročne. Stĺpikové alebo bodové zapustené vonkajšie svietidlá vám osvetlia prístupovú cestu i vjazd do garáže, nástenné svetlá nasvietia fasádu a odomykanie uľahčí praktické svetlo so snímačom umiestnené nad hlavnými vchodovými dverami, ktoré je navyše účinnou ochranou pred prípadnými zlodejmi. Samostatnou kapitolou je potom dnes už tradičné vianočné osvetlenie, ktoré navodí zimnú sviatočnú náladu.

Osvetlenie záhrady

Príležitosť na estetické skrášlenie okolia domu ponúka aj záhradné osvetlene. Večnému zakopávaniu o obrubník zabránia vonkajšie orientačné svetlá, ktoré sa dokonale hodia na kľukaté cestičky i chodníčky medzi záhonmi. Ak sa chcete kochať pohľadom na kvitnúce kry, sochu alebo okrasné jazierko, stavte na vonkajšie bodové osvetlenie. V altáne a pergole vám zase prídu vhod vonkajšie závesné svetlá, ktoré obstaráte takmer v akomkoľvek štýle, od moderny po retro.

Pár tipov a bezpečnostných zásad

Z hľadiska ekonomickej prevádzky je dobrou voľbou tak vonkajšie LED osvetlenie, ako solárne svetlá. Svetlá so snímačom voľte iba na frekventované miesta. Tam, kde by boli zbytočne rozsvecované napríklad pohybom okoloidúcich ľudí, zvierat alebo kývajúcich sa vetiev stromov, vyberte radšej svietidlá so súmrakovým senzorom, ktoré sa zapnú až vo chvíli, kedy ich naozaj potrebujete.

Vždy vyberajte iba také svietidlá, ktoré sú určené na vonkajšie použitie, a sú teda odolné voči nepriaznivému počasiu, vlhkosti, vniknutiu prachu či hmyzu i teplotným výkyvom. Pamätajte na optimálny stupeň krytia (ochrany), ktorý je medzi IP44 – 68.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov