Nákup nad 100 € ZĽAVA 7 %, nad 140 € 9 % a nad 180 € 11 %! Zľavový kód zadajte v košíku. Akcia platí na všetky označené produkty.

Osvetlenie pre súkromné rezidencie i verejné priestranstvá

Pouličné lampy spolu s ďalšími súkmeňovcami z rodu verejného osvetlenia sú ako stvorené pre parky, zámkové záhrady i komerčnú sféru.

Najpredávanejšie

Závesné osvetlenie na lanku KARI, 1xE27, 40W, chrómované
€33,10 –26 %
Pôvodne: €33,10  (–26 %)
€24,30
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Závesné osvetlenie na lanku KARI, 1xE27, 40W, chrómované
Akcia Výpredaj
€24,30
€33,10 (–26 %)
Kód: 10046668

Osvetlenie na verejné priestranstvá rozžiari ulice, parky i zámkové záhrady

Verejné osvetlenie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Už skoro nevnímame, že naše nočné kroky mestom osvetľujú pouličné lampy, kríženie ciest a chodníkov stráži neodmysliteľné osvetlenie prechodov pre chodcov a v sadoch a alejach nám poskytujú bezpečie všemožné parkové svietidlá.

Pouličné lampy verejného osvetlenia

Ak máte vo svojej obci na starosť osvetlenie verejných priestranstiev alebo iba vlastníte veľký pozemok, na ktorý je už záhradné osvetlenie krátke, ste na správnej adrese. Osaďte ulice alebo námestia obce modernými pouličnými lampami alebo nahraďte staré osvetlenie novými stĺpmi a výložníkmi. Nezabudnite ani na výkonné osvetlenie prechodov pre chodcov.

Budúcnosť patrí LED

Kto by dnes nechcel ušetriť. A je úplne jedno, či bude energetické náklady hradiť 100-tisícové mesto alebo malá dedinka. Bystrou voľbou je nesporne obstaranie pouličného LED osvetlenia, ktoré dokáže oproti klasickému výbojkovému ušetriť až 70 % nákladov na energie. Okrem úspornej prevádzky vás poteší aj okamžitý štart svetla a dlhá životnosť. Čerešničkou na torte sú potom dostupné funkcie ako stmievateľosť, programový časovač alebo senzor denného svetla.

Parkové lampy

Rovnako ako v uliciach mesta, vám moderné osvetlenie dobre poslúži aj v parkoch alebo na cintorínoch. Parkové lampy obstaráte v mnohých štýloch a dizajnoch a čo sa vybavenosti týka, v ničom nezaostávajú za svojimi pouličnými súkmeňovcami. Obstaráte ich samozrejme aj v LED vyhotovení. Zodpovedajúce IP krytie potom zaisťuje všetkým pouličným i parkovým lampám náležitú ochranu proti dažďu a prachovým nečistotám.

21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
21 468 svietidiel skladom ihneď na odoslanie
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Doprava rýchlo a zdarma nad 60 €
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov
Predĺžená záruka svietidiel 3-5 rokov